ROŚLINY
Przede wszystkim rośliny, zielone krzewy, kwiaty lub zioła pozwolą nam nie tylko nacieszyć oko ale sprawią również, że miejsce to będzie bardziej intymne. Bardzo dobrym pomysłem jest stworzenie własnego zielnika. Zioła Nie wymagają specjalnej opieki, a przy okazji to bardzo praktyczne sadzonki.


OŚWIETLENIE
Odpowiedni nastrój wieczorem to podstawa, musimy zaplanować również co chcemy na naszym tarasie robić, jeśli lubimy wieczorami czytać książki nie zapomnijmy o mocniejszym świetle idealnie sprawdzi się do tego stojąca lampa, która nie będzie musiała być cały czas zapalona. Zbyt duża ilość światła na tarasie nie jest wskazana. Bardzo dobrym pomysłem jest
podświetlenie podłogi, lub ściany tarasu. Modnym oświetleniem tarasu od kilku lat są rozwieszone lampki połączone jednokolorowym kablem. Ogromny wybór oświetlenia ogrodowego na homesi.pl pozwoli wybrać Wam oświetlenie na taras.


MEBLE
Szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że możemy urządzić taras wedle naszych potrzeb. Jeśli dysponujemy dużą powierzchnią warto wybrać zarówno wygodny stół z krzesłami jak i wypoczynek, na którym , będziemy mogli się zrelaksować po ciężkim dniu. W ostatnim czasie popularnym materiałem stał się techno ratan, który dzięki swoim właściwością jest wytrzymałym materiałem odpornym na różne warunki atmosferyczne. Pamiętajmy, o skrzyni do której będziemy mogli schować wszystkie poduchy i poduszki dekorujące nasze meble.

Idealnym dodatkiem będą wszelkiego rodzaju hamaki i huśtawki, które uatrakcyjnią nasz
salon na świeżym powietrzu.