Róż, czerwień, bordo
Te barwy to absolutny trend 2018 roku. Pamiętajcie, że tak wyraziste barwy warto połączyć z jasnymi odcieniami, nie musimy malować całego pokoju na czerwono, wystarczy kawałek ściany, lub dodatki w tej kolorystyce. Ciekawym rozwiązaniem w salonie są sofy oraz fotele wykonane z materiałów w najmodniejszych kolorach. W sypialni natomiast możemy postawić kolorowe stoliki lub pomalować sufit co doda wnętrzu wyrafinowania.


Zieleń
Bardzo mocno widoczna w dodatkach, świetnie komponuje się z bielą, jeśli lubicie kolor zielony i chcecie mieścić się w obowiązujących trendach śmiało możecie zdecydować się na zasłony, dywany bądź poduchy z mocnym akcentem zieleni.


Turkus i Fiolet
Coraz częściej zauważany w propozycjach urządzonych mieszkań. Te dwa kolory również dobrze współgrają. Idealny kolor zarówno na ściany jak i dodatki. W kolorze turkusu pięknie prezentuje się np. zastawa obiadowa w połączeniu z jasnym obrusem sprawi, że nie będziemy chwieli odchodzić od stołu.


Kolory w naszych pomieszczeniach odgrywają bardzo dużą rolę, zatem należy dobrze zaplanować kolorystykę naszych wnętrz. Pamiętajcie, że czasem warto jest poszaleć i dodać naszemu wnętrzu nieco ekstrawagancji.