Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, czy jesteście przygotowani na przyjęcie gości?

Jeśli to właśnie Wy organizujecie uroczyste śniadanie bądź obiad to czas zabrać się za przygotowania! Właściwie to ostatni dzwonek na złożenie zamówienia na wymarzony stół czy krzesła. Zastanawiacie się jakiego wyboru dokonać? Przychodzimy z pomocą.

Przede wszystkim musimy jasno określić kształt, styk, wielkość i funkcjonalność naszego stołu. Wybór jest ogromy a zakup stołu powinien być bardzo przemyślany, nie powinniśmy zagracić nim całego pokoju ale musimy pomyśleć również o gościach, którzy będą nas odwiedzać. Idealnym rozwiązaniem są stołu rozkładane np.

Frame - rozkładany stół, które mogą tworzyć mały mebel w fazie początkowej a w razie potrzeby przemienić się w miejsce do biesiadowania dla całej rodziny i przyjaciół. Jeśli macie do zagospodarowania dużo miejsca polecamy stoły Okrągły stół z drewna tekowego - HK Living, świetnie sprawdzą się przy wspólnych grach i dyskusjach do świtu. A jakie są obowiązujące trendy? Decydując się na drewniany blat i czarne nogi będzie w posiadaniu najmodniejszego stołu w tym sezonie. Naszym numerem jeden jest Stolik kawowy Borneo możecie zamówić go w różnych wielkościach. Tak jak pisaliśmy wcześniej, czasu coraz mniej zatem zapraszamy na zakupy!