Kanapy bądź narożniki mogą pełnić funkcję spania, niektóre z nich dodatkowo posiadają pojemniki na pościel. Jest to całkiem spora przestrzeń do zagospodarowania i wcale nie musimy chować w nich pościeli. Czym jeszcze może zaskoczyć nas sofa? Np. miejscem na gazety czy książki. Dwa praktyczne schowki w jednym meblu! Zobaczcie jakie kanapy i narożniki przygotowaliśmy dla Was na homesi.pl

Kolejnym meblem jest stolik kawowy i nie chodzi tutaj o standardową półkę pod nim. Półki, półeczki, szuflady do wyboru do koloru. Wbrew pozorom stolik kawowy może pomieścić całkiem dużo rzeczy. Najpopularniejsze są takie, które mają wysuwane szuflady ale znajdziecie i takie, w których poukładacie butelki z winem. Wyobraźnia architektów nie zna granic.

W pięknym otwartym salonie musi znaleźć się miejsce na duży stół a pod stołem może znajdować się np. szuflada. Bardzo wygodnym pomysłem jest schowanie do takiej szuflady np. sztućców . Niegdyś w kuchniach naszych dziadków znajdowały się stoły z szufladami a jak wiemy moda uwielbia zataczać koło.

Ostatnim meblem w salonie, który może przechowywać np. dokumenty jest szafka RTV. Dekodery, sprzęt muzyczny to oczywiste rzeczy na które musi znaleźć się miejsce, na szczęście z biegiem czasu zabierają one coraz mniej miejsca. Szeroką ofertę szafek RTV posiadających dodatkowe szuflady i półki znajdziecie na homesi.pl

Jak widać coraz więcej mebli staje się wielofunkcyjnymi i pozwalają nam na znaczenie szersze ich zastosowanie. Decydując się na tego typu meble zaoszczędzamy i miejsce i pieniądze.