Z naszego doświadczenia wiemy, że prezenty związane z dekoracją wnętrz lub po prostu mebel sprawdzi się idealnie! Do tego wszystkiego sprezentowany fotel, dywan czy lampa to gwarancja ogromnego zaskoczenia. Czyż nie byłoby wspaniale zamiast 100 róż otrzymać wymarzony fotel, lub piękny dywan? Być może jesteście w trakcie urządzania swojego pierwszego gniazdka? Wtedy taki prezent to murowany strzał w dziesiątkę. Poniżej kilka naszych propozycji.

Fotel

Moda na fotele wróciła na dobre! Jest to przydatny mebel nie tylko w salonie. Świetnie sprawdzi się w sypialni, pokoju dziecięcym czy przedpokoju. Być może Wasza druga połówka marzy o takim jakiego Wy absolutnie nie chcielibyście mieć? Pamiętajcie, że idąc na kompromis możecie postawić fotel w mniej widocznym miejscu lub innym pomieszczeniu niż salon. Naszą walentynkową propozycją w szczególności dla Pań jest ten o to różowy fotel . Czy Wam też się tak podoba?

Oświetlenie

Co powiecie na nowe oświetlenie w sypialni? Może takie, które wprowadzi Was w odpowiedni nastrój a jednocześnie pozwoli na przeczytanie ulubionej książki? My proponujemy minimalistyczny kształt w prostej formie.

Fotel czy lampa to jedynie nasze propozycje. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę homesi.pl. To ostatni czas na zrobienie zakupów.