STOŁY
W wygodnym salonie nie może zabraknąć stołu. To mebel przy którym w odpowiedniejj pozycji zjemy posiłek, odrobimy z dziećmi lekcje i zorganizujemy imprezę dla znajomych. Na co się zdecydować ? Hitem są drewniane blaty połączone z metalowymi nogami. Pamiętajcie, że motywem przewodnim 2018 roku jest natura zatem wszystko co jest z nią związane świetnie sprawdzi się w naszym salonie.


KRZESŁA
Krzesła absolutnie nie muszą pasować do reszty, nie muszą być nawet takie same. Coraz częściej możemy się spotkać z wieloma stylami krzeseł w towarzystwie stonowanego stołu. Sami musicie zdecydować czy zależy Wam na praktycznym krześle, które łatwo przetrzeć czy marzycie o krześle w formie mini fotela. Tutaj wszystkie chwyty dozwolone.


FOTELE
Nogi do góry i odpoczywamy! Fotel to miejsce gdzie oddajemy się jedynie błogiej chwili w której właśnie się znajdujemy. Jeśli całe pomieszczenie macie w stonowanych kolorach zaszalejcie ze wzorzystym lub intensywnie kolorowym fotelem. Tzw. Uszatki to zdecydowanie największy hit tego sezonu. Dostępne w wielu kolorach z pewnością dopasują się do Twojego wnętrza.