W 2018 roku stawia się przede wszystkim na naturalne materiały. Ten trend dotyczy też oświetlenia. Metal, beton, drewno i materiałowe abażury spośród tych materiałów warto wybrać lampy do swojego wnętrza.  Zatem jeśli szukacie oświetlenia zgodnego z obowiązującymi trendami zobaczcie na co warto zwrócić uwagę.

Minimalizm

Kabel + żarówka to wbrew pozorom ciekawy pomysł na lampę, może nie koniecznie do salonu ale świetnie sprawdzi się w sypialni lub pokoju dziecka. U dzieci możemy dobrać kolorowe kable i stworzyć bardzo ciekawy efekt tzw. Pająka.  Interesującym pomysłem są również klosze „klatki” dodając do nich ciekawą żarówkę można sprawić, że nasze wnętrze nabierze charakteru. Nie bójmy się eksperymentować !

Metaliczny blask

Błyszczące lub matowe, miedziane lub złote. Prostota połączona z niesamowitą kolorystyką to przepis na sukces.  Takie lampy wbrew pozorom pasują właściwie do każdego wnętrza, pod warunkiem, że jest to jedynie akcent a nie Główna ozdoba wnętrza.

Industrializm

Jeśli dysponujemy dużym wnętrzem , bądź poszukujemy oświetlenia do pubu czy restauracji warto zdecydować się na beton. To niezwykle efektowne lampy pasujące do nowoczesnych wnętrz. Również we wnętrzu loftu taka betonowa lampa na pewno znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce.