Gdzie możemy wykorzystać ten materiał?

Łóżka – może nie koniecznie w materacach ale bardzo modnym rozwiązaniem jest welurowy zagłówek. Im większy tym lepszy. Jeśli zastosujemy w zagłówku pikowanie, doda to naszej sypialni niezwykłej elegancji. Takie zagłówki możemy stworzyć sami, lub kupić z gotowym welurowym obiciem.

Fotele – fotel w welurowym lub przypominającej welur tkaninie prezentuje się znakomicie! Nie jest powiedziane, że ciężkie tkaniny przypadną do gustu tylko tym, którzy lubią elegancję. Taki tkaninowy fotel sprawdzi się również w nowoczesnym prostym wnętrzu dodając nieco ekstrawagancji. Moim ulubiony zestaw kolorystyczny znajdziecie tutaj Stoliki - tak, tak stolik wcale nie musi być szklany, drewniany lub metalowy, może być miękki i do tego w kolorze! A jak prezentują się te w obiciu tkanin?

Dekoracje – poduszki, zasłony, dywany, klosze lamp, czasami wystarczy mały akcent by zmienić całe pomieszczenie. Nam najbardziej do gusty przypadły welurowe poduszki. Sprawdzą się idealnie przy popołudniowej drzemce. Po więcej inspiracji zapraszamy na www.homesi.pl